esa sürücüEsa Sürücü tamiri

Esa sürücü, birçok sektörde etkin olarak kullanılmakta ve kullanıldığı alanlarda ciddi farklar sağlamaktadır. Özellikle karışık mühendislik içermeyen uygulamalar için ideal çözüm olarak kabul edilen söz konusu sürücüler, beklentileri karşılama noktasında son derece başarılıdır. Bu sürücüler, motorların torku ve hızı başta olmak üzere sistem üzerindeki rollerini kontrol ederken, bunun haricinde de farklı işlevleri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Dolayısıyla Esa sürücü arızası meydana geldiğinde, sistemin tamamı etkilenir ve arızaya müdahale edilerek Esa sürücü tamiri yapılması gerekir.

Esa sürücü tamiri ve servisi

Esa sürücü onarımı, sıradan bir elektronik cihazın tamiri kadar basit ve kolay değildir. Öncelikle söz konusu sürücülerin işlevinin çok önemli olması, tamirlerinin sorunsuz olmasını zorunlu hale getirir. Bu noktada arıza tespitinin tam olarak yapılması gerekir. Geçmişte kullanılan farklı uygulamaların aksine günümüzde Esa sürücü servisi tarafından kullanılan bilgisayar destekli özel donanımlarla arızalar kesin olarak kısa sürede tespit edilir.

Tamir için uygulanan farklı yöntemler vardır ve bunlar içerisinde parça değişimi de bulunur. Söz konusu işlemlerde kullanılan yedek parçaların orijinal olması, Esa sürücü onarım işleminin başarılı olmasında çok önemlidir. Bahse konu tamir tamamlandıktan sonra gerekli testler de yapılır ve böylece sorunun tam olarak giderildiğinden emin olunur.

Esa sürücü servisi tarafından verilen farklı hizmetlerde vardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Parametre ayarları
  • Periyodik bakım
  • IGBT Değişimi
  • Gate Sürme Devre onarımı
  • SMPS onarımı
  • IO kart onarımı
  • Haberleşme port onarımı
  • Radyatör Kanal Temizliği

Buradaki işlemlerde kullanılan ekipmanların son derece gelişmiş olması, elde edilen başarının yüksek olmasını sağlama bakımından son derece önemlidir. Esa sürücü onarımı bu sayede 6 ay garantili olarak yapılmaktadır.

İletişim: 0212 438 03 55 – 0552 222 92 26

Motor sürücü tamiri

https://www.ceomuhendislik.com