PDU-215 TAMİRİPDU-215 TAMİRİtoyo denki

PDU-215  sürücü, matbaa sektöründe etkin olarak kullanılmakta ve kullanıldığı alanlarda ciddi farklar sağlamaktadır. Özellikle karışık mühendislik içermeyen uygulamalar için ideal çözüm olarak kabul edilen söz konusu sürücüler, beklentileri karşılama noktasında son derece başarılıdır. Bu sürücüler, motorların torku ve hızı başta olmak üzere sistem üzerindeki rollerini kontrol eder. Bunun haricinde de farklı işlevleri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Dolayısıyla TOYO DENKİ sürücü arızası meydana geldiğinde, sistemin tamamı etkilenir ve arızaya müdahale edilerek TOYO DENKİ sürücü tamiri yapılması gerekir. PDU-215 TAMİRİ

PDU-215 Tamiri ve servisi

TOYO DENKİ sürücü onarımı, sıradan bir elektronik cihazın tamiri kadar basit ve kolay değildir. Öncelikle söz konusu sürücülerin işlevinin çok önemli olması, tamirlerinin sorunsuz olmasını zorunlu hale getirir. Bu noktada arıza tespitinin tam olarak yapılması gerekir. Geçmişte kullanılan farklı uygulamaların aksine günümüzde TOYO DENKİ sürücü servisi tarafından kullanılan bilgisayar destekli özel donanımlarla arızalar kesin olarak kısa sürede tespit edilir.

Tamir için uygulanan farklı yöntemler vardır ve bunlar içerisinde parça değişimi de bulunur. Söz konusu işlemlerde kullanılan yedek parçaların orijinal olması, PDU-215 sürücü tamiri işleminin başarılı olmasında çok önemlidir. Bahse konu tamir tamamlandıktan sonra gerekli testler de yapılır ve böylece sorunun tam olarak giderildiğinden emin olunur.

TOYO DENKİ sürücü servisi tarafından verilen farklı hizmetlerde vardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Parametre ayarları
  • Periyodik bakım
  • IGBT Değişimi
  • Gate Sürme Devre onarımı
  • SMPS onarımı
  • IO kart onarımı
  • Haberleşme port onarımı
  • Radyatör Kanal Temizliği

Buradaki işlemlerde kullanılan ekipmanların son derece gelişmiş olması, elde edilen başarının yüksek olmasını sağlama bakımından son derece önemlidir. TOYO DENKİ sürücü onarımı bu sayede 6 ay garantili olarak yapılmaktadır.

 

Sürücü Tamiri