DELTA SÜRÜCÜ TAMİRİ VE SERVİSİ

Delta Electronics AC sürücünüzün onarıma ihtiyacı olduğunda, buradaki PES! Delta Electronics VFD’nizi yüksek kalitede tamir servisimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde yeniden yeni gibi çalışacağız. Sunduğumuz:

  • 6 AY AC sürücü tamir garantisi
  • Ücretsiz Delta Electronics VFD onarım değerlendirmesi
  • Hızlı geri dönüş ve düşük tamir fiyatları
  • Tüm sürücüler dinamik olarak test edilmektedir

Elektronik Servis’teki hedefimiz, şirketimizle iş yaparken müşterilerimize üstün hizmet sunmaktır, bu yüzden Delta Electronics AC sürücü onarımı için en iyi seçeneğiniziz. Yüksek eğitimli teknik kadromuz, işinizi geri almak ve mevcut donanımınıza yıllar boyu hayat katarak paradan tasarruf etmek için arızalanmış sürücünüzün kaliteli bir onarımını sağlamak için gereken deneyim, ekipman ve uzmanlığa sahiptir.

Delta VFD onarımın için acele mi gerekiyor? İhtiyacınız olan şey bizde! Acele onarım servisimiz, masraflı duruş sürelerinin azaltılmasına yardımcı olmak için hızlı bir şekilde bakımınızı yapmak ve size geri dönmek için ünitenizi hızlı bir şekilde takip eder.

Arızalı Delta Electronics AC sürücünüz için ücretsiz bir onarım değerlendirmesi sunuyoruz ve düşük maliyetli onarım servisimiz, şirketinizin kâr hanesinde yardımcı olmak için büyük maliyet tasarrufu sağlıyor. Tamir edilen tüm Delta Electronics VFD’ler, işlevsel olarak ayrıntılı bir şekilde test edilmiştir ve birimin uygulamasına tekrar takıldığında düzgün çalışmasını sağlamak için bir yük testi altında çalıştırılmaktadır. Onarım kalitemize o kadar güveniyoruz ki, garanti süresi boyunca tüm VFD’yi kapsayan 6 aylık bir onarım garantisi veriyoruz.

TEL:0552 222 92 26