gefran 1350 tamiriGefran 1350 tamiri
gefran

Hayatın her alanında etkin olarak kullanılan motorların ciddi bir kolaylaştırıcı etkisi vardır. Bunların içerisinde yer alan Gefran 1350, motorların işlevlerinin daha mükemmel hale gelmesi için çok önemli bir rol oynar. Motorların hızları ve torklarının kontrolünün sağlayan ana kontrol ünitesine bunlarla ilgili bilgileri gönderir. Bunun haricindeki diğer işlevleri de dikkate alındığında son derece önemli olduklarının söylenmesi yanlış olmaz. Gefran pid sıcaklık kontrol arızası meydana geldiğinde bütün sistem etkilenir ve bu durum ciddi bir sorun haline gelebilir. gefran 1350

Gefran sürücü tamiri için izlenmesi gereken farklı yol ve yöntemler vardır. Söz konusu yöntemlerin temelinde teknik ekipmanlar yatar ve bundan dolayı tamirin farklı birimler tarafından yapılması söz konusu dahi değildir. Bu noktada kesinlikle Gefran sürücü servisi tercih edilmelidir.

Gefran 1350 teknik servisi

Teknik servisimiz tarafından verilen hizmetler kendi içinde farklı bölümlere ayrılır. Bunlar genel olarak bakım ve onarım olarak ifade edilebilir. Bakım hizmetlerinde parametre ayarları ve genel temizlik yapılır. Böylece olası arızalar henüz meydana gelmeden bunlar engellenmiş olur. Tamir de ise öncelikle sorunun kaynağı tespit edilir, daha sonra ise söz konusu arızanın giderilmesi için uygun yol ve yöntemler uygulanır.

gefran 1350 servisi

Gefran sıcaklık kontrol cihaz tamiri için kullanılan farklı donanımlar vardır. Bunlar sayesinde nokta atışı olarak arıza tespiti yapılabilir. Daha sonra ise parça değişim gerekiyorsa, orijinal yedek parçalar kullanılarak bu değerlendirilir. Son olarak da yapılan tamirin kontrolleri gerçekleştirilir. Kontroller sırasında herhangi bir sorun çıkmazsa 6 ay garantili olarak Gefran kontrol ünitesi teslim edilir. Gefran servisi tarafından hizmet verilen modeller şunlardır:

Gefran servisi

  • Gefran 650 Tamiri
  • Gefran 1250 Tamiri
  • Gefran 1350 Tamiri

 

Arızalı Motor sürücülerinizi uzman mühendis ekibimiz tarafından 6 ay garantili olarak tamir ediyoruz

Tel:0552 222 92 26

http://www.ceomuhendislik.com

HAKKIMIZDA