Control Techniques tamiri

Control Techniques tamiri yapılmadan önce ilgili parça ortalama 24 saat boyunca takip edilir. Bu süreçte arıza tespiti tam olarak yapılır. Arıza tespiti için kullanılan farklı testler de söz konusudur ve bunlar sayesinde sorun net olarak tespit edilir. Bu aşamadan sonra ortalama bir masraf çıkarılır ve bu masraf, kart sahibine bildirilir. Müşteri tarafından Control Techniques tamiri işlemine onay verildiği takdirde tamir yapılır. Bu işlemin ardından ise tekrar test süreci başlar ve tamiratın başarılı olduğundan emin olunur.

Antistatik ortama sahip laboratuvar ortamında yapılan işlemler, günümüzdeki en gelişmiş yöntemler olarak kabul edilir. DIP, BGA, SMD pin yapısına sahip olan tek ya da çok katmanlı kartların tamirleri etkili olarak gerçekleştirilir. Control Techniquesonarımı için enerji vermeden, yüksek teknolojiye sahip bilgisayarlar ile arızaların tespiti yapılır. Tamir de yine benzer yöntemler ile gerçekleştirilir.

Control Techniques tamiri yaparken dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar vardır. Öncelikle elektronik cihazların tamamında kararlı çalışma esastır. Eğer bir cihaz kararlı olarak çalışmıyor ve kararlı çalışma koşullarının dışına çıkıyorsa arızalı olarak kabul edilir. Bu noktadan sonra motor sürücüler için testler yapılmalıdır. Bu testlerde normal parametreler ile elde edilen parametrelerin karşılaştırılması yapılır. Bu karşılaştırmada farklılık varsa arıza ya da arızadan kaynaklanan durumlar tespit edilir. Bu karşılaştırmanın Control Techniqueskart tamiri yapıldıktan sonra da gerçekleştirilmesi gerekir.

Motor sürücü tamiri yaparken dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar vardır. Öncelikle elektronik cihazların tamamında kararlı çalışma esastır. Eğer bir cihaz kararlı olarak çalışmıyor ve kararlı çalışma koşullarının dışına çıkıyorsa arızalı olarak kabul edilir. Bu noktadan sonra motor sürücüler için testler yapılmalıdır. Bu testlerde normal parametreler ile elde edilen parametrelerin karşılaştırılması yapılır. Bu karşılaştırmada farklılık varsa arıza ya da arızadan kaynaklanan durumlar tespit edilir. Bu karşılaştırmanın motor sürücü kart tamiri yapıldıktan sonra da gerçekleştirilmesi gerekir.

Bakım ve onarımını yaptığımız Control Techniques sürücülerden bazıları;

 Commander SK  Sürücü Tamiri

Mentor MP  Sürücü Tamiri

 Unidrive HS30  Sürücü Tamiri

 Unidrive HS70  Sürücü Tamiri

 Unidrive M100 Sürücü Tamiri

 Unidrive M200 Sürücü Tamiri

 Unidrive M300 Sürücü Tamiri

 Unidrive M400 Sürücü Tamiri

 Unidrive M600 Sürücü Tamiri

 Unidrive M700 Sürücü Tamiri

Unidrive SP  Sürücü Tamiri

Powerdrive F300  Sürücü Tamiri

Arızalı Motor sürücülerinizi uzman mühendis ekibimiz tarafından 6 ay garantili olarak tamir ediyoruz