elektronik kart tasarımı

Elektronik Kart Tasarımı

Donanım & Gömülü yazılım mühendislerimiz ve sahip olduğumuz uzun yıllar sonucu elde edilmiş tecrübelerimiz ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun elektronik kart tasarımı ,devre tasarımı, elektronik kart çizimi ve üretim çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Prototip geliştirme, seri üretim, SMD & TH , fason üretimi müşterimizin ihtiyacı olan adetler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Buna bağlı olarak elektronik kart üretimi için SMD ve TH dizgi konusunda adet sınırı olmadan düşük adetlerde bile dizgi hizmeti vermekteyiz.

Elektronik Devre Üretimi ve PCB İmalat Süreci

Elektronik kart tasarım ve üretimi çeşitli adımlardan oluşmaktadır. Uzman mühendislerimiz tarafından müşteri ihtiyacına yönelik elektronik devre tasarımına geçilmeden önce algoritma veya kartın işlevselliği detaylı olarak tanımlıyoruz. Bu aşamadan sonra elektronik devre tasarımına geçiyor ve gerekli elektronik komponentlerin listesi (BOM list) oluşturuyoruz. Böylece seçilen elektronik komponentlerin fiziksel yerleşimi ve bunların birbiriyle olan bağlantısını sağlayan yolların çizimi elektronik devre şemasına göre gerçekleştiriyoruz.

PCB Devre Analizi ve Testler

Elektronik devre tasarımı ve komponentlerin seçilimi aşamasında mühendislerimiz tarafından uygulamaya yönelik maliyet, kalite ve performans gibi birçok parametre göz önüne alınarak en optimum çözüm sunulmaktadır. Bu aşamadan sonra bilgisayar simülasyonları üzerinden tasarıma yönelik bir çok test ve analiz gerçekleştiriyoruz. Böylece seri üretim sonrası elektronik devrede ortaya çıkabilecek muhtemel hataların önüne geçilmiş olunmaktadır. Elektronik kart üretiminin tüm aşamalarında uzman, eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ile sizlere sıfır hata ile kart ulaştırmayı hedefliyoruz. Ve kalite kontrol sürecimiz ile bunu destekliyoruz. Böylece üretim süreci başarıyla tamamlanan kartları, projeye göre dizayn edilen test ekipmanları ile gerekli testlere tabi tutuyoruz. Yaptığımız çalışmalarda, müşterilerimizden gelen bilgiler (Tasarım, Uygulama, Finansal vb. bilgiler) üçüncü şahıslara karşı özenle korunmakta ve hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılmamaktadır. SMD ve THT üretimi sonrası eğitimli ve deneyimli kontrol ekibimiz ile hatasız kart üretimini hedeflemekteyiz.

Her sektörden ihtiyaçlarınız için elektronik devre tasarımı ve gömülü yazılım geliştirme hizmeti vermekteyiz. Medikal cihazlardan cerrahi enstrümanlar, laboratuvar ekipmanları, kişisel sağlık cihazları, endüstriyel ihtiyaçlar, ölçüm sistemleri, test cihazlarına uzanan geniş bir yelpazede tasarım ve mühendislik danışmanlığı sunmaktayız. Buna bağlı olarak müşterilerimizin talebi doğrultusunda, elektronik komponent temini gerçekleştirebilmekteyiz.

  • PCB devre çizimi ve üretimi
  • Analog devre tasarımı
  • Dijital devre tasarımı
  • SMD ve THT üretimi
  • Elektronik devre tasarımı
  • PROTOTİP ÜRETİMİ
  • Elektronik Kart Tasarımı
  • PCB Devre Analizi ve Testler
  • ELEKTRONİK TASARIM ARGE
  • Prototip Üretimi ve Seri Üretime Hazırlık

 

 

http://www.ceomuhendislik.com

HAKKIMIZDA