Wiiboox 3D yazıcı tamiriwiiboox

Wiiboox 3d yazıcı tamiri  teknik servis ve tamir ile birlikte yedek parça desteği vermekteyiz. Bazı 3d yazıcıların arızalarını gidermek kullanıcılar için zor ve birçok teknik detay içermektedir. Yazıcılardaki kalibrasyonlar, yazılım sorunları ve kalite problemlerini sizin için ilk günkü gibi baskılar verecek şekilde tamir edilmektedir. Bu teknik ve onarım servisimiz, garanti kapsamı dışında olan ve biraz dikkat gerektiren masaüstü 3D yazıcılar için idealdir. Onarım servisi, gerekli onarımların test edilmesini ve değerlendirilmesini ve ardından tam onarımı içerir. wiiboox 3d yazıcı tamiri

3D yazıcılar esasen yeni bir teknoloji değildir. Hatta yıllardır kullanılan CNC mantığı eksiltme teknolojisinin tam tersi olan artırma yani katmanlı üretim yöntemine göre çalışan bir sistemdir. 3d yazıcılar 3d olarak tasarlanan bir modeli uygun malzemeler ile katman katman üreten cihazlardır.

Wiiboox yazıcı tamir bakım ve teknik servis uzmanlarımız, mekanik ve elektronik alanında ülkemizin önde gelen üniversitelerinde eğitim almıştır. Bu eğitimi de birçok tamir bakım servisi, yazılım programlama kodlama gibi uygulamalar ile geliştirmişlerdir. Wiiboox printer servis uzmanlarımızın tamamı eğitim ve deneyim sahibi mekatronik mühendislerinden oluşmaktadır.

 3 boyutlu yazıcı  servis uzmanlarımız uzun yıllardır 3d yazıcı alanında hizmet vermiştir. Bir çok marka yazıcının arızasını tamir ederek  bilgi ve tecrübeyle çözüm üreten tamamı mühendislerden oluşan teknik servis uzmanlarıdır.

Yüzlerce 3d yazıcı servis  sonrası ihtiyacınız olan tecrübeye sahibiz. Arızalı veya düzgün çalışmayan 3d printeriniz en kısa sürede tamir edilip sorununuz çözüme kavuşturularak 3d yazıcınız baskı almaya başlayacaktır.

HAKKIMIZDA

https://www.wiiboox.net/