EMS Cihazı tamiri

EMS Cihazı Tamiri

Profesyonel Emsculpt Makinesi, herhangi bir aksama veya rahatsızlık duymadan vücudunuzu istediğiniz gibi şekillendirmenize yardımcı olabilir. Emsculpt, yağları ortadan kaldıran ve kas inşa eden invaziv olmayan vücut şekillendirme sunan çığır açan bir makinedir. 30 dakikalık bir seansta, Emsculpt makinesi tedavi alanında 20.000 kas kasılmasına neden olur, bu da aynı sayıda mekik veya squat yapmaya eşdeğerdir. KAS yapmak ve yağ yakmak için en güçlü teknoloji. Emsculpt, kadınların ve erkeklerin kas yapmasına ve vücudu şekillendirmesine yardımcı olan tek prosedürdür. EMS Cihazı Tamiri

EMS Zayıflama Nedir?

Emsculpt, hem kadınların hem de erkeklerin vücut şekillendirme sırasında kas inşa etmelerine ve yağ yakmalarına yardımcı olan invaziv olmayan tek prosedürdür. Yüksek yoğunluklu odaklanmış Elektromanyetik (HIFEM) enerjiyi hedeflenen bölgeye yönlendirerek kasları egzersizle mümkün olmayan bir şekilde kasılmaya zorlayarak çalışır. Bu kasılmalara yanıt olarak kas kendini yeniden yapılandırır ve bölgedeki yağlar daha kolay erimeye başlar. Ek olarak, Emsculpt dünyanın ilk non-invaziv “popo kaldırma” prosedürünü sunarak etkili bir şekilde daha ince, daha tonlu bir vücut sağlar. Aynı zamanda kas inşa ederek ve istenmeyen yağları azaltarak, bu tedaviyi seçen hastalar belirgin şekilde daha belirgin bir şeklin keyfini çıkarabilirler.

EMS Nasıl Çalışır?

Cilt, yağ ve Kas, genel vücut görünümünüzü oluşturur. İnvaziv olmayan HIFEM prosedürü, istemli kasılmalarla elde edilemeyen güçlü kas kasılmalarına neden olur.

Güçlü kasılmalara maruz kaldığında, kas dokusu bu tür aşırı koşullara uyum sağlamaya zorlanır. Kas geliştirme ve vücudunuzu şekillendirme ile sonuçlanan iç yapısında derin bir yeniden modelleme ile yanıt verir.

EMS cihazı ile nasıl kas yapılır?

Otolog kasları sürekli olarak genişletmek ve kasmak için HIFEM (Yüksek Enerji Odaklı Elektromanyetik Dalga) teknolojisini kullanılır. Böylece kasın iç yapısı derin yeniden şekillenme, yani kas liflerinin büyümesi (kas büyümesi) ve kas yoğunluğunu ve hacmini  artırmak için yeni protein zincirleri ve kas liflerinin üretimi oluşur.

EMS cihazı ile nasıl yağ yakılır?

HIFEM teknolojisinin %100 aşırı kas kasılması, büyük miktarda hafif ayrışmaya neden olabilir. Yağ asitleri, rastgele hücrelerde çok sayıda biriken trigliseritler tarafından ayrıştırılır ve parçalanır. Vücudun normal metabolizması atılır.

Bu nedenle, manyetik inceltme kasları güçlendirebilir ve artırabilir ve aynı zamanda yağ azaltma etkisine ulaşabilir.

Kozmetik cihazlar tamiri